System rynnowy

Od wielu lat produkujemy metalowy system rynnowy. Nieustannie dbamy o jakość oferowanych produktów dzięki czemu możemy dać wieloletnią gwarancję na każdy element systemu oraz akcesoria metalowe.

Produkowane przez nas rynny stalowe ocynkowane zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, a wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że na całą zamontowaną konstrukcję udzielamy nawet 20 lat gwarancji. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria stalowe, jak narożniki, haki, leje spustowe, trójniki, a także wylewki, dlatego oferowane przez nas instalacje dachowe metalowe mogą zostać zaimplementowane do wielu rodzajów budynków. Proponowane elementy zostały zabezpieczone w taki sposób, aby nie dopuścić do powstania rdzy oraz innych mechanicznych uszkodzeń.

Metalowy system rynnowy ORINO to w pełni kompletny, trwały system pozwalający na odprowadzenie odpadu atmosferycznego.

Prawidłowo dobrany i zamontowany system rynnowy zabezpiecza dach przed korozją oraz elewację przed zawilgoceniem.

Montaż na zamek oraz zastosowanie szerokiej, gumowej uszczelki na elementach łączących gwarantuje szczelność, łatwość montażu oraz dopasowanie całego systemu.
Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesna linia produkcyjna umożliwiają wyprodukowanie trwałego systemu orynnowania.
Dlatego dajemy do 20 lat gwarancji!!!

Zastosowane wzornictwo pasuje zarówno do budownictwa tradycyjnego jak i nowoczesnego.

Oferujemy dwa rozmiary systemu Ø125/87 oraz Ø150/97.


Metalowy system rynnowy ORINO jest wykonany z najwyższej jakości blachy stalowej ocynkowanej 275g Zn/m2, dwustronnie pokrytej warstwą gruntującą.
Dzięki temu już pierwsza warstwa zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, przede wszystkim przed korozją.

Najważniejszą warstwą jest wysokiej klasy powłoka poliuretanowa.
W tej chwili jest to najtrwalsza i najlepsza na rynku powłoka stosowana na metalowych powierzchniach. Cechuje się przede wszystkim wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz czy słońce. Zapobiega korozji oraz co bardzo ważne jest odporna na powstanie odbarwień.

Ponadto powłoka poliuretanowa jest estetyczna, delikatny połysk dyskretnie nada subtelnej świeżości zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym budynkom.

Wszystkie warstwy zabezpieczające blachę stalową są nałożone na nią dwustronnie dzięki czemu jest w pełni zabezpieczonym produktem.

Dostępne kolory

RAL 7016

RAL 8004

RAL 6020

RAL 8028

Alucynk

Jesteśmy solidnym partnerem z ustabilizowaną pozycją na rynku,
dzięki czemu możemy oferować atrakcyjne warunki stałej współpracy.