O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z całkowicie polskim kapitałem. Od ponad 30 lat zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych oraz produkcją metalowych pokryć dachowych.
W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, aby dobrać odpowiednie materiały, transport, czas realizacji.
To klienci razem z nami zbudowali tą firmę. Wskazywali jakie jest zapotrzebowanie oraz trendy. My słuchaliśmy i dziś odpłacamy się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksowym zaopatrzeniem w materiały budowlane. Jesteśmy w stanie sprostać każdej wielkości inwestycji od materiałów do remontu po zaopatrzenie budowy domu czy obiektu wielkopowierzchniowego. Posiadamy specjalistyczny transport, dobrze wyszkoloną kadrę oraz elastyczne podejście aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Ponadto jesteśmy bezpośrednim producentem:

  • metalowych pokryć dachowych
  • płyt warstwowych
  • profili C i Z
  • metalowego systemu rynnowego
  • obróbek dekarskich
  • betonu towarowego

Nieustannie dbamy o jakość naszych produktów oraz udoskonalamy procesy produkcyjne aby jeszcze szybciej realizować Państwa indywidualne zamówienia. Zaopatrujemy w materiały głównie województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie oraz Litwę. Organizujemy również eksport do krajów spoza Unii Europejskiej.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Doradzimy, pomożemy, razem z Państwem przejdziemy przez całą budowę.


Wyróżnienia i certyfikaty

Jesteśmy solidnym partnerem z ustabilizowaną pozycją na rynku,
dzięki czemu możemy oferować atrakcyjne warunki stałej współpracy.